Personal 2021-2022

Numele si prenume cadru didactic Functia Clasa
Vasilescu Maria RamonaBudreală Simona Personal de conducere
(Profesor de limba germană)
DIRECTOR

COSTACHE ELISABETA

Budreală Simona

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ preșcolar)
Grupa mica – BUBURUZE
(Gradinita Program Normal)

MOALE COZA DIANA/  ANDREI TATIANA

  MOALE COZA DIANA/DUMITRU DANIELA

Personal didactic predare
(Profesor învațamânt preșcolar)
Grupa Mijlocie FLORILOR
(Gradinita Program Prelungit)
BULIGĂ CAMELIA/ CICU MIRELA

Budreală Simona

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ preșcolar)
Grupa mică STELUȚE
(Gradinita Program Prelungit)
GINAVAR CERASELA / DUMITRU ELENA MAGDALENA

Constantin Elena

Budreală Simona

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ preșcolar)
Grupa mijlocie ALBINUȚE
(Gradinita Program Prelungit)

MANOLE NICOLETA

Constantin Elena

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ preșcolar)
Grupa mijlocie FLUTURAȘII
(Gradinita Program Normal)

TIȚA IONELA NARCISA / APOPII ȘTEFANIA

Tița Ionela Narcisa /  Vișan IonelaBudreală Simona

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ preșcolar)
Grupa mare ȘTRUMFII
(Gradinita Program Prelungit)
HOLBAN LIDIA / TĂNĂSOIU FLORENTINA

Budreală Simona

Budreală Simona

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ preșcolar)
Grupa Mare IEPURAȘII
(Gradinita Program Prelungit)

IONIȚĂ ELENA

Păun Mihaela

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ preșcolar)
Grupa mare – CIUPERCUȚELE
(Gradiniță program normal)

OLTEANU DANIELA

Roșu Adela

Personal didactic de predare
(Profesor invațământ primar)
Clasa Pregătitoare A

ȘERBAN ANA MARIA

Tudor Simona

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ primar)
Clasa pregătitoare B

MĂLĂNCIOIU CĂTĂLINA

Ștefan Ramona

Personal didactic de predare
(Profesor învațământ primar)
Clasa pregătitoare C

MATEI ALINA GABRIELA

Olteanu Daniela

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ primar)
Clasa pregătitoare D

RĂBOJ FELICIA

Șerban Ana-Maria

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ primar)
Clasa I A

RADU OANA

 Mălăncioiu Cătălina

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ primar)
Clasa I B

PLETOIU SIMONA

Popescu Daniela

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ primar)
Clasa a I-a C

CHIRCA GABRIELA

Radu Oana Maria

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ primar)
Clasa a II-a A

IONESCU ANA LIANA

Pletoiu Simona

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ primar)
Clasa a II-a B

BURCIU PATRICIA

Chirca Gabriela

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ primar)
Clasa a II-a C

MANEA ILEANA

Ionescu Ana-Liana

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ primar)
Clasa a III-a A

 POPESCU NICOLETA

Budreală Simona

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ primar)
Clasa a III-a B

CEAPĂ IRINA

Manea Ileana

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ primar)
Clasa a III-a C

ROȘU ADELUȚA

Popescu Nicoleta

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ primar)
Clasa a IV-a A

ȘERBAN OLIVIA

Pârvu Cristina

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ primar)
Clasa a IV-a B

ȘTEFAN RAMONA

Pîrvulescu Camelia

Personal didactic de predare
(Profesor învățământ primar)
Clasa a IV-a C

 PELEAȘE SIMONA IULIANA

Budan Laura

Personal didactic de predare
(Profesor diriginte- Limba Engleză )
Clasa a V-a A

Bădescu Gabriela

Budan Laura

Personal didactic de predare
(Profesor diriginte- Limba Română)
Clasa a V-a B
BUDAN LAURA

Budan Laura

Personal didactic de predare
(Profesor diriginte- Limba Germană) 
Clasa a V-a C

STOICA NICOLAE

Vasilescu Ramona

Personal didactic de predare
(Profesor diriginte- Istorie) 
Clasa a VI-a A

TĂTĂRUȘANU MIHAELA

Budan Laura

Personal didactic de predare
(Profesor diriginte)
Clasa a VI-a B

CUCULESCU MONICA

Budan Laura

Personal didactic de predare
(Profesor diriginte GEOGRAFIE)
Clasa a VI-a C

PÎRVULESCU CAMELIA

Aurora Brebuleț

Personal didactic de predare
(Profesor diriginte -MATEMATICĂ)
Clasa a VII-a A

BADEA IOLANDA

Aurora Brebuleț

Personal didactic de predare
(Profesor diriginte -FIZICĂ)
Clasa a VII-a B

PETREANU CARMEN

Nițu Felicia

Personal didactic de predare
(Profesor diriginte-ISTORIE)
Clasa a VII-a C
DENEANU OVIDIU 

Burciu Patricia

Personal didactic de predare
(Profesor MATEMATICĂ)
Clasa a VIII-a A

NIȚU FELICIA

Nițu Ionuț Eusebiu

Personal didactic de predare
(Profesor Limba Romînă)
Clasa a VIII-a B

MITRICĂ ANCUȚA

Miroiu Elena Letiția

Personal didactic de predare
(BIOLOGIE)
Clasa a VIII-a C
POPESCU ALINA

Miroiu Elena Letiția

Personal didactic de predare
(INFORMATICĂ)

ȘERBAN MĂDĂLINA 

Bădârcea Nicușor

MAZILU SILVIU

Burciu Patricia

NEDEALEA OVIDIU

Burciu Patricia

Personal didactic de predare
(Ed.fizică)

Ene Dorin 

Burciu Patricia

Predescu Claudia 

Bădârcea Nicușor

Personal didactic de predare
(Religie)

Pîrvulescu Camelia

Daraban Ionela

Deaconescu Cecilia

Bădârcea Nicușor

Deneanu Ovidiu

Burciu Patricia

Personal didactic de predare
(Profesor matematica)

Mitrică Ancuța

Daraban Ionela

Personal didactic de predare
(Profesor biologie)

 Țoacă Raluca

Ciurea Tatiana

Horobeanu Silvia Adriana

Bădârcea Nicușor

Personal didactic de predare
(Profesor Educatie plastica)

Leucuș Daniela

Budan Laura

Personal didactic de predare
(Profesor Educatie Tehnologica)

PETREANU CARMEN

Budan Laura

Personal didactic de predare
(Profesor Chimie)

Nițu Felicia

Badescu Gabriela/ Nițu Felicia

Bădescu Gabriela

Bădârcea Nicușor

Mihai Gabriela Isabela

Bădârcea Nicușor

Personal didactic de predare
(Profesor Limba Română)

Asultani Daniela

Bădârcea Nicușor

Popescu Elena

Bădârcea Nicușor

Nedea Gherghina

Bădârcea Nicușor

Budreala Mirela

Bădârcea Nicușor

Ilie Alina

Bădârcea Nicușor

Personal nedidactic
(Îngrijitor)

Giogu Simona

Trincă Marga

Vaicu Daniela/

Zidaru Liliana

Giogu Simona / Bărbulescu Marga/ Vaicu Daniela/ Zidaru Liliana

Personal didactic auxiliar
(Îngrijitor preșcolar)

Bahâr- Dinescu Nela

 Tănase Ionela

Budreală SimonaBudreală Simona

Personal nedidactic
(Bucătar)

 Bounegru Valeriu

Fulger Marian

Burciu Patricia

Personal nedidactic
(Paznic)

Vidroiu Adrian

Constantin Victor

Personal nedidactic
(Mecanic)

Dragomir Simona Zina

Budreală Simona

Personal didactic auxiliar
(Administrator)
Enache Cristina

Budreală Simona

Personal didactic auxiliar
(Administrator)

Ilie Silvia

Budreală Simona

Personal didactic auxiliar
(Contabil Șef)

Niță Cristina

Budreală Simona

Personal didactic auxiliar
(Secretar Șef)
Enache Andrada

Budreală Simona

Personal didactic auxiliar
(Informatician)